• LV
  • EN
  • RU

ZIGZAG FACTORY

Privātuma politika

„ZIGZAG FACTORY” augsti vērtē Klienta uzticību, tāpēc esam darījuši visu, lai Klienta privātā informācija pie „ZIGZAG FACTORY” būtu pilnīgā drošībā. Esam parūpējušies par augstāko drošības  līmeni mūsu sadarbībā, lai Klients droši varētu veikt Pasūtījumus un maksājumus, bez bažām iegādājoties savu iecienīto „ZIGZAG FACTORY” tencela satīna gultas veļu jums ērtākajā laikā un veidā.

Ja jums ir kādi jautājumi par to, kā mēs uzglabājam un izmantojam Jūsu personas informāciju, lūdzu, sazinieties ar mums, lai piekļūtu Klienta personas datiem vai tos labotu:

  • zvaniet mums : +371 20087725
  • rakstiet mums uz e-pastu: info@zigzagfactory.com

Datu apstrāde

„ZIGZAG FACTORY” apņemas uzkrāt un saglabāt tikai tādus personas datus, kas ir nepieciešami „ZIGZAG FACTORY” komercdarbības veikšanai.

„ZIGZAG FACTORY”  aizsargā fizisko personu privātuma pamattiesības un dzīves neaizskaramību attiecībā uz fiziskās personas datu apstrādi saskaņā ar Eiropas Parlamenta un Padomes Direktīvu 95/46/EK par personu aizsardzību attiecībā uz personas datu apstrādi un šādu datu brīvu apriti un Latvijas Republikas likumu „Fizisko personu datu aizsardzības likums”.

Datu aktualizācija

„ZIGZAG FACTORY”  apņemas nodrošināt Personas datu pareizību un paļaujas uz saviem Klientiem un citām trešajām personām, kas nodod Personas datus, kā arī nodoto personas datu pilnību un pareizību.

Preču un pakalpojumu pasūtīšana tiešsaistē

Ja Klients vēlas izdarīt Pasūtījumu Interneta vietnē, „ZIGZAG FACTORY” ir nepieciešams zināt Klienta vārdu, uzvārdu, e-pasta adresi, tālruņa numuru, pasta adresi un datus, kas saistīti ar maksājuma veikšanu (piemēram, kredītkartes numurs un derīguma termiņš). Tas ļauj „ZIGZAG FACTORY” sniegt patērētājam piemērotu pieeju „ZIGZAG FACTORY”  Precēm. Jūsu personīgā informācija palīdz mums informēt Jūs par produktu klāsta jaunumiem, dažādām izpārdošanām un pasākumiem, par kuriem Jūs varētu būt ieinteresēts,kā arī palīdz nodrošināt pilnvērtīgu Klienta Pasūtījuma izpildi,  īstenot mūsu servisu: informēt par Pasūtījuma izpildes statusu, kā arī veikt piegādi.

Trešās puses

„ZIGZAG FACTORY” apņemas nekad nenodot iegūtos personas datus, kurus Jūs sniedzat Interneta vietnē, citai organizācijai vai citai personai.

Personas datu rediģēšana vai dzēšana 

Gadījumā, ja Jūs vēlaties attiekties no turpmākas ziņojumu saņemšanas, pilnībā dzēst savus personas datus no servisa vai ja radušies kādi jautājumi par personas datu izmantošanu, lūdzam kontaktēties ar „ZIGZAG FACTORY”.

Sīkdatnes

„ZIGZAG FACTORY” var uzglabāt Jūsu datorā sīkdatnes. Sīkdatne ir dati, kas tiek izmantoti, lai uzkrātu konkrētu informāciju par Interneta vietnes apmeklētājiem un par to, kā tie lapu ir izmantojuši.

Sīkdatnes dati palīdz „ZIGZAG FACTORY” uzlabot Interneta vietni un jebkādu Jums piedāvāto pakalpojumu. Sīkdatnes nesatur nekādu identificējošu informāciju. Jūs savā pārlūkprogrammā varat aizliegt sīkdatņu uzglabāšanu. To iespējams nodrošināt, uzstādot Jūsu pārlūkprogrammas izvēli atteikties no visām sīkdatnēm. Ja Jūs izvēlēsieties atteikties no sīkdatņu saņemšanas, dažas šīs Interneta vietnes funkcijas vai citas lapas iespējas var nedarboties.

Ar nepilngadīgajiem saistītā informācija

„ZIGZAG FACTORY”  rekomendē vecākiem un aizbildņiem iemācīt saviem bērniem izmantot savus personas datus internetā uzmanīgi un atbildīgā veidā.

Nepilngadīgajai personai nevajadzētu norādīt savus personas datus Interneta vietnē bez vecāku vai aizbildņu piekrišanas. Interneta vietnes pakalpojumi ir atļauti visām juridiski rīcībspējīgām fiziskajām personām; nepilngadīgajām personām līdz astoņpadsmit gadu vecumam ir nepieciešama vecāku, audžu vecāku vai aizbildņu atļauja, izņemot gadījumus, kad viņi izmanto savu personīgi nopelnīto algu vai stipendiju.

Pielāgojumi un izmaiņas privātuma politikā

„ZIGZAG FACTORY” ir tiesīgi laiku pa laikam grozīt šos Privātuma aizsardzības noteikumus pēc saviem ieskatiem. Šie Privātuma aizsardzības noteikumi ir padarīti pieejami „ZIGZAG FACTORY” Interneta vietnē un tiek piemēroti no attiecīgās redakcijas publiskošanas datuma, kas norādīts sākumā.

 

Lietojot šo interneta Interneta vietni, Jūs – Patērētājs piekrītat personas datu apstrādei.