• LV
 • EN
 • RU

ZIGZAG FACTORY

Eikalipta auduma gultas veļa, halāti –
skaistas dzīves sākums

Mēs, ZIGZAG FACTORY veidojam gultas veļu, halātus, nakts veļu, paklājus tikai no labākā auduma, tas ir 100% tencels, precīzāk, satīna pinuma tencels. Tas ir mīkstāks un ekonomiskāks nekā zīds, vairāk absorbējošs nekā kokvilna, izteikti elpojošs, antibakteriāls un neelektrizējas – guliet absolūtā komfortā visos gadalaikos.

Tencels ir augstākās klases funkcionējošs audums, kas tiek izgatavots no pilnīgi dabīga materiāla – eikalipta šķiedrām.

Eikalipta auduma priekšrocības

 • Īpaši maigs, mīksts un viegls materiāls, jo šķiedras virsma ir vienmērīgi gluda.
 • Termoregulējošs – sniegs Jums vēsuma sajūtu vasarā, bet ziemā sildīs.
 • Rūpīgs un patīkams – nelips Jums pie ādas, nesviedrēs un neelektrizēsies.
 • Iejūtīgs – neizraisa kairinājumu: piemērots jutīgai un bērniņa ādai.
 • Mitrumuzsūcošs – unikālas mitruma vadīšanas īpašības, regulēs ķermeņa mitruma svārstības, uzlabos ādu un Jūsu veselību.
 • Dabai draudzīgs – audumu iegūst no koksnes, un tas ir pilnīgi higiēnisks: kavē baktēriju rašanos.
 • Izturīgs, ērti lietojams un ātri žūstošs.

Auduma virsma

Tencels ir izteikti mīksts audums, tā virsma ir vienmērīgi gluda, radot maiguma sajūtu Jums un novēršot ādas kairinājumu.

Salīdzinot ar citiem audumiem, tencelam vairāk piemīt zīda lieliskās īpašības, nevis kokvilnas. Tencela satīna audums ir radīts miegam un atpūtai.

Tencelam ir 100% dabiska izcelsme – to izgatavo no eikalipta koksnes, kas audumam piešķir īpašas elpošanas funkcijas.

Tas dara laimīgus daudzus, it īpaši tos, kam ir jutīga āda: nelīp pie miesas, nesviedrē un neelektrizējas.

Tencela perfekto gludumu var skaidri redzēt šķiedru mikroskopa uzņēmumā. Tas liek aizdomāties, kā viens vienīgs diegs var krasi mainīt sajūtas un dzīves komfortu. Tāpēc mēs zinām, ka katrs sīkums ir ļoti svarīgs.

Tencels

Kokvilna

Vilna

MITRUMA AIZSARDZĪBA

Kāpēc mitruma aizsardzība ir svarīga?
Galvenie nosacījumi veselīgai un skaistai ādai ir mitrums, aizsardzība, elastība un šūnu atjaunošanās process. Tencela audums nodrošina sausu un svaigu gulēšanas vidi. No tā veidota gultas veļa novērsīs pārmērīgu mitruma zudumus, jo tam ir unikāli pavedieni. Šajā audumā mikroskopiski kanāli starp šķiedrām regulē uzsūkšanos un atbrīvošanos no mitruma, vismazākajām šķiedrām tādējādi nodrošinot optimālu mitrumu.

Tencela šķiedras uzsūc lieko šķidrumu un nodrošina ātru tā iztvaikošanu gaisā.

Теncels

Kokvilna

HIGIĒNA

Tencela audums absorbē mitrumu, kavē putekļu ērcīšu un baktēriju vairošanos.
Lieliskās tencela auduma mitrumuzsūkšanas īpašības nodrošina ātru mitruma transportēšanu, tādējādi neradot baktērijām labvēlīgu veidošanās vidi. Galvenā šķiedru priekšrocība – kad no ādas izdalās mitrums, tas nonāk šķiedrā un nekavējoties tiek absorbēts, līdz ar to novēršot baktēriju vairošanos uz ādas.

Ādas testi pierāda, ka, lietojot tencela satīna gultas veļu, rezultāti ir daudz augstāki nekā lietojot gultas veļu no citiem sintētiskiem diegiem vai kokvilnas.

 Теncels

Kokvilna

IEGUVE

Tencela ražošana ir revolucionāra tehnoloģija, kas ļauj Jums iegūt veselību un skaistumu uzlabojošu miegu.
 • Tencela auduma ražošanas norise balstās uz ūdens šķīdinātāja izmantošanu vērpšanas procesā un ir vislielākais sasniegums celulozes šķiedru tehnoloģijā. Ieguvums noteikti ir tas, ka koksne nāk no ilgtspējīgi apsaimniekotiem mežiem un stādījumiem.
  Ražošanas cikla analīzes rezultāti apstiprina, ka tencela audums ir videi visdraudzīgāks pat salīdzinājumā ar jebkuru kokvilnu, poliesteri un polipropilēnu.
  Eikalipts ir dzīvības koks, tāpēc tam ir vieta mūsu mājās.

AUDUMA KRĀSAS

Izvēlieties greznu un izsmalcinātu audumu, ko piedāvājam Jums košās un sulīgās krāsās – īpaši draudzīgs Jums un mazuļiem.
Veidojot savas gultas veļas dizainu konstruktorā, izvēlieties no kataloga krāsas, kas ir Jūsu gaumē, uzlabo Jūsu garastāvokli, lieliski piestāv Jūsu interjeram un mazulim ļauj iepazīt un iemīlēt pasauli!Ņemiet vērā, ka preces izskats un krāsa var atšķirties no ekrānā redzamā attēla, kas ir atkarīgs no datora iestatījumiem!

LIETOŠANA

Tencela auduma gultas veļa ir gan veselīga un koša, gan viegli kopjama un izturīga.
Ņemiet vērā vien dažus ieteikumus, un Jūsu dizainētā gultas veļa Jūs priecēs vēl ilgi!

Audums ir izgatavots satīna pinumā, tas padara tencelu vēl vieglāku, izturīgu pret daudzām mazgāšanas reizēm un ideāli piemērotu ikdienas lietošanai.

 • Gultas veļu, halātus, nakts veļu var mazgāt gan ar rokām, gan veļas mašīnā.
  Ieteicams mazgāt 0–40 °C temperatūrā , max. 400 apgriezinu izvēloties maigākus mazgāšanas līdzekļus.
  Atļauts mazgāt veļas mašīnā saudzīgā režīmā.
 • Pirmajā mazgāšanas reizē auduma sarukums parasti nepārsniedz 3%, bet turpmāk tas nesamazināsies un saglabās savu formu. Tencela satīna gultas veļa dabiski ātri žūst, tāpēc nevajadzētu izmantot žāvēšanas mašīnas.
  Ieteicams gludināt vē mitru, „vieglā, saudzīgā” režīmā, izmantojot zīda jeb „Silk” programmu.
  Aizliegts balināt.

SAŅEMT AUDUMA PARAUGU

Ja vēlaties izmēģināt, cik lielisks ir tencels, pasūtiet BEZMAKSAS AUDUMA PARAUGU!
Esam sarūpējuši mazus auduma paraugus, ko nosūtīsim Jums pa pastu. Saņemiet un pārliecinieties, ka, veidojot savu unikālo tencela satīna gultas veļas komplektu ZIGZAG dizaina darbnīcā, varēsiet sajust tā maigumu un unikalitāti
Atsūtiet savu adresi uz info@zigzagfactory.com ar norādi „Tencela auduma paraugs”, lai mēs varam Jums atsūtīt paraudziņu pa pastu.