• LV
  • EN
  • RU

ZIGZAG FACTORY

Uzziniet atbildes – BUJ

Mēs, ZIGZAG FACTORY komanda, ar prieku atbildēsim uz visiem Jūsu jautājumiem. Šeit esam apkopojuši bieži saņemtos jautājumus, bet, ja neatradāt atbildi uz saviem jautājumiem, lūdzu, rakstiet mums!

Kā pareizi izvēlēties gultas veļas izmērus?

Izvēloties gultas veļas izmērus, nav nepieciešams izvēlēties lielākus tikai tāpēc, lai, piemēram, virspalagu būtu ērti uzvilkt vai tas labi „kristu” uz Jūsu segas. Izvēlieties tieši tādus izmērus, kādi Jums ir nepieciešami. Mēs par to jau esam padomājuši, Jūsu izvēlētajiem virspalaga un spilvendrānu izmēriem būs papildus pieskaitīts 1 cm, lai tie labi izskatītos un būtu ērti lietojami.

Vai vīles netraucēs miegam?

ZIGZAG FACTORY gultas veļas dizains tiek veidots tikai virspalaga un spilvendrānu augšpusei. Virspalaga un spilvendrānu apakšpuse, kā arī palags tiek izgatavots no viengabala krāsaina auduma bez dizaina, lai Jūs varētu baudīt tencela auduma priekšrocības.

Virspalaga un spilvendrānu aizdare?

ZIGZAG FACTORY gultas veļas virspalaga un spilvendrānu aizdare tiek piedāvātā dažāda: veidota ar locījumu uz iekšpusi, ar mazajām caurspīdīgām plastmasas spiedpodziņām,  vai vienkāršu un praktisku atvērumu (caurums) kājgalī virspalagam. Virspalaga aizdare standartā tiek veidota kājgalī vidusdaļā, spilvendrāna aizdara tiek veidota sānā. Ja jums ir vēlme citā vietā izveidot aizdari, sazinieties ar mums. Vienosimies, kā un kad mēs to varam realizēt.

Cik ilgā laikā es saņemšu savu gultas veļas komplektu?

Pasūtītā gultas veļa tiek sagatavota un nodota piegādei piecu darba dienu laikā vai pat ātrāk pēc maksājuma saņemšanas.

  • Ja gultas veļas piegādi nodrošinās Express Mail Service (EMS) ,lielākajās Latvijas pilsētās to saņemsiet nākamajā darba dienā, pārējā Latvijas teritorijā – divu darba dienu laikā no pasūtījuma nodošanas brīža.
  • Variet saņemt ofisā Rīgā, Skolas ielā 9, vai uzreiz darbnīcā Kuldīgā, Virskas ielā 11 savu gultas veļas komplektu uzreiz pēc izgatavošanas.

Ar konstruktoru nevaru izveidot to, ko gribu, nav vēlamo aksesuāru. Ko darīt?

ZIGZAG FACTORY ir atvērts jebkuriem Jūsu ideju lidojumiem, tāpēc sazinieties ar mums un pastāstiet, kādas vēlmes nevarat realizēt mūsu gultas veļas konstruktorā. Vienosimies, kā un kad mēs to varam realizēt.

Kā ZIGZAG FACTORY gultas veļai konstruktorā veidojas gala cena?

Konstruktorā katrai komplekta sastāvdaļai ir noteikta bāzes cena, kas atbilst izvēlētajam izmēram. Papildu izmaksas rodas no izveidotajām auduma savienojuma vietām jeb vīlēm starp divu blakus krāsu audumiem. 1 cm šūšanas vīles cena ir EUR 0,02. Papildu izmaksas veido arī izvēlētie dizaina aksesuāri un to skaits. Visas cenas ir norādītas eiro (EUR) un ietver atbilstošos likumā noteiktos nodokļus.