• LV
  • EN
  • RU

ZIGZAG FACTORY

Maksājumi

Maksājumi tiešsaistē, ZIGZAG FACTORY interneta vietnē ir droši un atbilst visiem starptautiskajiem standartiem. ZIGZAG FACTORY interneta vietnē ir šādas norēķinu iespējas sadarbojoties ar PAYSERA

Norēķinu kartes

f_53789e2874f81

Piedāvājam norēķināties ar VISA, VISA ELECTRON, MAESTRO un MASTERCARD norēķinu kartēm.

PayPal iespējas

f_5378a019d384c

Gultas veļas apmaksa ar paypal, paypal apmaksa, zigzagfactory paypal, apmaksa ar paypal, maksājumi ar paypal, norēķini ar paypal, tencela gultas veļa paypal.

Iespēja norēķināties vienā no pasaules populārākajām un drošākajām e-maksājumu sistēmām PayPal. Sīkāku informāciju par PayPal meklējiet www.paypal.com.

Pēc veiksmīga maksājuma veikšanas ZIGZAG FACTORY interneta vietnē Jūs saņemsiet epastu ar rēķinu. Ja nepieciešams, šis dokuments var tikt izmantots grāmatvedības vajadzībām, taču ņemiet vērā, ka šādā gadījumā Jums ir jānorāda uzņēmuma rekvizīti pirms veicat maksājumu.

Drošu maksājumu veikšanu internetā nodrošina AirPay, kas ir uzticamākais un pieredzes bagātākais banku norēķinu karšu sistēmu nodrošinātājs Centrāleiropā un Austrumeiropā. Plašāku informāciju par maksājuma noteikumiem lasiet šeit.