• LV
 • EN
 • RU

ZIGZAG FACTORY

Par Zig Zag

 • JŪSU VEIDOTS DIZAINS.
 • JŪSU KOMFORTS UN VESELĪBA.
 • JŪSU ATRADUMS UN GANDARĪJUMS.

Mēs, ZIGZAG FACTORY komanda, piedāvājam Jums iespēju ātri un ērti iegūt Jūsu ideālo gultas veļu,halātu, nakts veļu, pidžamas, paklāju par kādu jau sen sapņojat: ar dizainu, kādu vēlaties un izjūtat, tādu, kas rūpējas par Jūsu miegu un laika ekonomiju uz ilgām un nebeidzamām pastaigām pa veikaliem.

Veidojiet dizainu online Dizaina darbnīcā jeb konstruktorā, kas Jums sniedz vienkāršu iespēju pašam piedalīties tencela gultas veļas, halāta, nakts veļas, paklāja dizaina izstrādē.

Mēs realizēsim Jūsu ieceri un piegādāsim Jūsu mājas tekstilam – veselībai draudzīgo mākslas darbu.

Kapēc Zig Zag
halātu, gultas veļas dizains?

Radošums

Jūsu iztēlei nav robežu, īstenojiet savas ieceres

Mēs, ZIGZAG FACTORY meistari, esam specializējušies mājas tekstilizstrādājumu veidošanā. Vēlamies arī Jums sniegt tās emocijas, ko spēj uzburt gultas veļas dizaina izveide, tāpēc esam sagatavojuši radoši pozitīvu vidi – aizraujošu Dizaina darbnīcu, kas ļauj Jūsu iztēlei pārtapt mākslas darbā.

Kvalitāte

Katra detaļa, aksesuārs, ko izmantojam, ir visaugstākās kvalitātes

Jūsu dizainu realizēsim ar 100% roku darbu, kam pamatā ir rūpīga pieeja katram sīkumam. Ziniet, ka katra detaļa, aksesuārs, ko izmantojam, ir visaugstākās kvalitātes. Mēs esam paškritiski visos darba procesos no auduma piegriešanas līdz pat domām, lai mīlestība pret veikumu tiktu iešūta katrā vīlītē. Mēs ticam, ka uzlabosim Jūsu ikdienu.

Izsmalcinata daba

Gultas veļa, kas apvieno dabas brīnumu ar komfortu un dizainu

Dabas skaistums un enerģija ir mūsu vislielākā vērtība, tāpēc mēs iemācījāmies ieviest dabas klātbūtni augstas kvalitātes, daudzkrāsainā tencela satīna audumā, kas darināts no eikalipta – draudzīgs veselībai, patīkams pieskārienam, salds un krāsainiem sapņiem bagāts miegs.

Iegādāties halātus ir ērti
un vienkārši

Soli pa solim, un pavisam drīz Jūs saņemsiet paša dizainēto halātu, vai gultas veļu.
 1. 1

  Izvēlieties produktu un tā izmēru

  Izvēlieties Jums nepieciešamo tencela auduma izstrādājumu: gultas veļas komplektu, spilvendrānu vai palagu. Šķirklī nosakiet izmērus.

 2. 2

  Izveidojiet iecerēto dizainu

  Izvēlieties no piedāvātajiem dizainiem vai izveidojiet savu gultas veļas dizainu ar dizaina konstruktoru – tas ir vienkārši.

 3. 3

  Izvēlieties jums izdevīgāko piegādes veidu

  Jūs savu ideālo gultas veļu saņemsiet 1 nedēļu laikā. Mēs to Jums piegādāsim Jums ērtā vietā uz mājām, darbavietu vai jebkur citur Latvijā, Eiropā, pasaulē. Pilna komplekta piegāde ar Express Mail Service (EMS) kurjera  starpniecību –  piegāde ir bez maksas.

 4. 4

  Veiciet apmaksu

  Varat būt lapna(-s), ka gultas veļas dizainere(-s) esat Jūs pati(-s)! Lasiet citu atsauksmes un pievienojiet savu!

 5. 5

  Saņemiet un priecājieties par savu ideālo gultas veļu

  ПОЛУЧИТЕ СВОЙ ТОВАР И НАСЛАЖДАЙТЕСЬ СВОИМ ИДЕАЛЬНЫМ ПОСТЕЛЬНЫМ БЕЛЬЕМ. Красиво, не правда ли?

KAS MĒS ESAM?

ZIGZAG FACTORY ir Latvijas tekstilizstrādājumu zīmols, kuru radījām, lai Jūs pati(-s) tiešsaistē varētu vienkārši izstrādāt mājas tekstila izstrādājumu dizainu. Jūsu rīcībā ir ideālais halāts, nakts veļa, gultas veļa, gultas veļas komplekti, gultas veļa bērniem, palagi, spilvendrānas dažādos izmēros. Mēs esam uz pareizā ceļa, lai nākamo piecu gadu laikā kļūtu par nozīmīgāko starptautisko mazumtirgotāju. Mūsu mērķis ir uzlabot Jūsu priekšstatus par iepirkšanos, lai Jūs baudītu ērtāku un skaistāku ikdienu, iegādājoties tieši to, par ko sen jau esat sapņojis, saglabājot visas vēlmes un kritērijus – tā ir ideāla gultas veļa

IEPAZĪSIMIES, MĒS ESAM ZIGZAG KOMANDA

Lelde Grāvere – MENEDŽMENTS UN IKDIENAS VIRZĪBA.

KĀ TAS SĀKĀS? ?

“Personiski saskaroties ar miega traucējumiem pēc saspringti aizvadītām darba dienām, pavadīju daudz laika, tiekoties ar veselības speciālistiem, kā arī meklējot atbildes literatūrā, lai apzinātu visus mūsu veselību ietekmējošos faktorus. Secināju, ka mēs patiesībā 2/3 no mūsu dzīves pavadām virsdrēbēs un dažādos emocionālos stāvokļos un situācijās, reālu atpūtu un dabisku masāžu mūsu lielākais orgāns āda var saņemt tikai atlikušo trešdaļu, kad esam miegā. Meklējot atbilstošus kvalitatīvākos audumus, saskāros ar citu problēmu – nevarēju atrast tieši to, ko biju iztēlojies. Vienam nebija gluži tāda krāsa, citur bija dizaina elementi, kas man nepatika vai šķita lieki – ar rozēm, lielie izmēri ar lācīšiem utt. Un, protams, sarežģījumi ar izmēru piemeklēšanu. Nospriedu, ka vienīgā iespēja atliek iztēloties dizainu, nopirkt audumu, sašūt un iegūt iecerēto gultas veļu.”

Kā mēs gatavojam

 1. 1

  Apstrādājam pasūtījumu

  Gandrīz katrs izgatavotais tencela gultas veļas komplekts ir unikāls. Saņemot Jūsu darbu, meistars no Latvijas vispirms strādā pie skices aprēķiniem, lai noteiktu precīzus detaļu piegrieztņu izmērus.

 2. 1

  Piegriežam audumu

  Ar sagatavotajām piegrieztnēm meistars dodas izgriezt katru Jūsu izveidoto detaļu no Jūsu izvēlēto krāsu tencela auduma. Auduma piegriešana ir ļoti nozīmīgs process gultas veļas kvalitātes nodrošināšanā – tikai precīzi izgrieztas detaļas ir iespējams sašūt kopā.

 3. 1

  Šujam

  Precīzi piegrieztos auduma gabalus šujam kopā, lai izgatavotu precīzas dizaina detaļas, ko esat izveidojis dizaina konstruktorā. Šūšanas process prasa daudz laika, lai pareizi saplānotu audumu sašūšanas vietas.

 4. 1

  Izveidojam aksesuārus

  Katru gultas veļas aksesuāru veidojam ar rokām, kā arī uzreiz piestiprinām to pie gatavām detaļām vēl pirms lielo detaļu savienošanas.

 5. 1

  Šujam līdz pasūtījums gatavs

  Kad detaļas ir izgatavotas, piemēram, ir sagatavota virspalaga augšpuse un pievienoti arī visi aksesuāri, tiek veikti fināla šūšanas procesi. Tiek noslēgta virspalaga pilnīga izgatavošana, sašūtas kopā visas detaļas.

 6. 1

  Sagatavojam piegādei

  Kad visi izstrādājumi ir izgatavoti, meistars ķeras pie patīkamākās noslēguma daļas. Ar labām domām un enerģijām iesaiņojam, lai sagādātu Jums prieku, un reizē tiek pievienots papildu pārsteigums Jums. Nododam piegādātāja gādīgajās rokās, lai Jūsu pasūtījums nekavējoties nonāktu pie Jums.

Draugi un partneri

Mēs, ZIGZAG FACTORY, esam atvērti dažādu veidu sadarbībai un īpašu pasūtījumu izpildei, tāpēc mums veidojas arvien vairāk abpusēji izdevīgu un produktīvu sadarbību. Mēs lepojamies ar uzticamiem un foršiem draugiem un partneriem:

Paldies personīgi Ilva Shorts par atbalstu tulkošanā uz angļu valodu.

Kontakti

E-pasts: info@zigzagfactory.com
Tālrunis: (+371) 26060024

Kaļķu iela 33, Kuldīga, LV-3300

Rekvizīti:

„ZIGZAG FACTORY”

Reģ. Nr. 40103712517
Kaļķu iela 33, Kuldīga, LV-3300

Banka: AS DNB banka
Konts: LV85RIKO0002013315734